TADİLAT HİZMETLERİ

tadilat hizmetleri
Ev veya ofis fark etmeden her türlü tadilat hizmetleri için firma olarak müşterilerimize hizmet sunduğumuzdan gerekli taleplerde itina ile değerlendirilmektedir. Çatıdan başlayarak, tavan, duvar ve yer olarak tamamlayacağımız tadilatlarda, özel isteklere önem verilip, binanın cephe durumuna göre fikir de sunmaktayız. Güneş ve rüzgârın mekâna yansıması, çatının veya duvarların seçiminde önem taşıyacağından çatıda daha korunaklı duvarlarda izole ve renk seçimlerinde dikkat vurgulanarak müşterilere gerekli açıklamalar yapılmaktadır. Anlaşma çerçevesinde, firmamızın ekip ve ekipmanlarını kullanarak, alanın büyüklüğü ve genişliği yapılacak işlem göz önünde bulundurularak, tahmini bitiş süresi ile ilgili bilgi verilmektedir. Tadilat hizmetleri, mutfak, banyo, ya da dış cephe gibi ayrımlarla da yapılabildiğinden ihtiyaç duyulan bölgelere göre de ayrılabilmektedir.


Tadilat yapılırken kullanılan malzemeler konusunda firmamız hassas davrandığından, sağlık açısından sorun teşkil etmeyen ve uzun süre dayanıklı malzemeleri tercih etmektedir. Çalışma esnasında uygun güvenlik önlemleri alınarak, çalışanların veya ev halkının zarar görmemesi sağlanır. Yapılan her işlemle eskisinden çok daha temiz ve kullanışlı mekânlar yaratılma hedeflenmekte ve sonuç için yoğun çaba harcanmaktadır.

Müşteriye ön bilgi sunulmadan hiçbir tadilat işlemi yapılmadığından kötü sonuçların ortaya çıkıp, her iki tarafın moral bozuntusuna girmesi engellenmiş olur. Ortak fikir birliğine önem veren firmamızda, zaman zaman müşteri taleplerine uymayan sonuçlar için sebep ve nedenleri hakkında bilgilendirme yapıldığından, memnun edici olumlu sonuçlar alınmaktadır. Olumsuz ısrara gerek kalmadan her iki taraf için olumlu değerlendirmelerle sonuca ulaşılmaktadır. Firmamıza yapılacak her türlü tadilat hizmetleri için internet sitemiz incelenerek, irtibata geçilme sağlanabilmektedir. Metrekareye göre verilecek fiyatlar kullanılan malzemeye göre de değişmektedir.

Firmamızın yetkili eksperleri ile yapılacak ön çalışma ile ortalama fiyat belirlenerek, müşterilerimiz aydınlatılır ve uygunluk sağlanması halinde belirtilen günden başlayarak sonuç verilen gün için yoğun çalışma temposuna girilir.

Tadilat işlerine karar verdiğimizde her şeyin eskisinden daha güzel olacağını umarız ama tadilatta en önemli unsur doğru kişilerle çalışmaktır.

Çoğu zaman kendi fikirlerimiz olsa bile hepimiz tasarımcı kullanmak isteriz ama bütçemizi aşacağını düşündüğümüz için bu fikri hep erteleriz. Bunun için biz; sizin için tüm tadilat planını hazırlarız, böylece doğru işleri ve öncelikleri belirleyerek zaman ve para kazandırırız. Projelendirme yaparak başlanılan, anahtar teslime kadar olan bütün iş aşamalarını, konusundan uzman kadrosu yönetiminde, aklınıza gelebilecek her türlü tadilatı yapmaktayız. Teknolojik gelişmeleri takip ettiğimiz için en doğru ve en ekonomik çözümleri en hızlı biçimde uygulamak önceliğimizdir. Öncelikle tadilatı yapılacak yeriniz ile ilgili ekiplerimiz yerinizde keşif yapmaktadır.

Tadilat konusu ile ilgili röleveler alınmakta ve müşterinin istekleri doğrultusunda projelendirme ve çözüm aşamasına geçilir.Yapılan keşif ve görüşmeler ışığında yerinize en uygun ölçüler değerlendirilmek üzere ürün kataloglarını sunuyoruz.İstekleriniz doğrultusunda fiyatlandırma yapılıyor. Seçtiğiniz ürünler bilgisayar programları yardımı ile mekanınızın bitmiş halini daha işe başlamadan görebilme fırsatına imkan sağlıyor. kullanılan programlar sayesinde değişik açılardan mekan görüntüleri size sunulacaktır. Tadilat başlamadan işi bitirmiş olacaksınız.

Tadilat ve onarım işleri can sıkıcı, sorunlu işler olmaktan çıkıyor. Birebir yerinde A dan Z ye tüm işlerinizi bize gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz. İşi nasıl fiyatlandırdığımızı, hangi malzemeyi ne kadar kullandığımızı, malzeme seçimlerimizi birebir karşılıklı karar vermekteyiz. Komple tadilat işleri, Mağaza tadilatı, Ev tadilatı, Ofis tadilatı, Anahtar teslim tadilat işleri, Sıva ve boya işleri, Mantolama, Ses yalıtımı, Mutfak tasarımı ve mutfak dolabı, Banyo tasarımı ve banyo dolabı, Kartonpiyer, Asma tavan, Bölme duvar, Fayans seramik döşeme işleri, Sıhhi tesisat, Elektrik tesisatı, Doğalgaz tesisatı, İç cephe mantolama aklınıza tadilat ve dekorasyon hakkında ne geliyorsa yapıyoruz. Tadilat işlerini tek elde toplayarak fiyattan ve zamandan kazanıyorsunuz.